Čvančarová se společensky znemožnila!

Stejné šaty oblékla hned několikrát

Herečku zřejmě netrápí fakt, že se stala terčem posměchu.

Známé osobnosti mají jednu velkou nevýhodu. Tím, že jsou neustále na očích, vyžaduje se od nich, aby se vždy předváděly v nových kouscích oblečení. Přijít na akci ve stejném outfitu se tak u nich považuje za obrovský módní faux pas.

Jednoho takového se nedávno dopustila JITKA ČVANČAROVÁ (38), když jeden den přišla na křest knížky ZDEŇKA POHLREICHA (59) v elegantních modrých šatech a hned další večer se v nich předvedla na slavnostním křtu charitativního kalendáře organizace DEBRA, která se stará o pacienty s nemocí motýlích křídel a jíž je Jitka dlouhé roky patronkou.

Zvláštní důvod Když už se dopustila takového trapasu, možná si měla vymyslet trochu záživnější výmluvu než tu, se kterou se vytasila. „Já jsem se otřela o svoje auto, ale tak, že jsem byla šíleně špinavá.

Snažila jsem se to vyčistit, ale nakonec to bylo ještě horší. Tyhle šaty, které jsem měla náhodou už z čistírny ze včerejška, mě zachránily, ,“ líčí herečka s tím, že je šťastná, že se jí podařilo prostřednictvím kalendáře získat potřebné finance, které velmi pomohou posunout péči o pacienty o kus dál.

Také vás může zajímat ...

„A tam řešit nějaké šaty je tak banální,“ uzavřela Čvančarová, která se do třetice v těchto šatech ukázala i ve Tváři.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...