Dá jí vale kvůli mladší ženě?

Příští rok oslaví Veronika Freimanová (63) se svým manželem Vladimírem Boučkem (63) rovných deset let od okamžiku, kdy si před oltářem slíbili věčnou lásku. V poslední době to ale nemá být zrovna idylka, co v jejich společné domácnosti panuje.

Vladimírovi má být proti srsti, že se jeho manželka stylizuje do role starší dámy. Ačkoli oceňuje, že stárne s grácií, trochu mu má vadit, že se nesnaží spíš vypadat mladší a údajně také to, že prý o sebe vůbec nepečuje.

Také vás může zajímat ...

Je to snad z jeho strany výhrůžka, že pokud se sebou Veronika něco neudělá, najde si místo ní mladší milenku? Pokud by to byla pravda, bude zajímavé pozorovat, jak se k tomu herečka postaví. Vždyť je na svůj věk krásná a spíše to vypadá, jakoby byl Vladimít slepý.

Jistě by mohla ulovit kdejakého mladšího muže i ona..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...