Dá přednost mladšímu milenci před manželem?

Ačkoli se dlouhou dobu může zdát, že věkový rozdíl není ve vztahu překážkou, nemusí to platit napořád. Ljuba Krbová (61) sice byla společně s Ondřejem Neffem (74) mnoho let šťastná a nevyměnila by ho za žádného jiného na světě, poslední roky ovšem už prý tvoří pár spíš jen ze zvyku, a proto, že ani jeden z nich nechce být sám.

Ljuba je totiž velmi energickou ženou, která miluje vzrušení, dobrodružství a cestování. Jsou úplně odlišní Ondřej se sice zpočátku snažil v tomto ohledu svou ženu následovat, ovšem docházejí mu síly a má raději svůj klid.

Také vás může zajímat ...

Případné plánování společných aktivit pro ně má být čím dál složitější. A Ljuba začíná dokonce prý snít o tom, jak skvělé by bylo, kdyby alespoň na několik okamžiků s manželem o několik let omládli a nic by jim nebránilo ve společných toulkách přírodou nebo focení míst, které nejsou zrovna snadno dostupné.

Ví ale, že něco takového už s Ondřejem jen těžko zažije, nicméně rozhodně se svých zálib sama vzdávat nechce. Neznámý kamarád I proto má mít údajně blízko k jednomu ze svých výrazně mladších kolegů.

Obecně se totiž prý necítí moc dobře ve společnosti svých vrstevníků, nemá si s nimi totiž moc co říct, a proto oceňuje, že o ni neznámý mladík projevil zájem.

Dokonce už se společně měli domluvit na tom, že by absolvovali nějaký výlet do přírody spojený s fotografováním. Ljuba z toho má být prý úplně nadšená, a právě proto v poslední době rozdává úsměvy do všech stran. Zatím to sice bere jako odreagování od každodenního života a rozhodně nemá v plánu, aby její vztah s mladším mužem přerostl kamarádské hranice.

Někdy se to ovšem stane tak rychle, že tomu člověk jen těžko zabrání.

I to prý mají předhazovat Ondřejovi jeho kamarádi, kteří cítí, že se mu jeho manželka začíná čím dál více vzdalovat. Zamiluje se do něj? Neff jí ovšem nechce nic zakazovat, protože tuší, že to by mohlo v jejich vztahu narušit důvěru a už by nikdy nemusel být takový, jako býval.

Samozřejmě ale prý má obavy o tom, aby se s ním nezačala Ljuba scházet častěji a nakonec s ním nebyla více než s ním. I proto se prý v poslední době snaží být ve vztahu vymýšlet i společné aktivity. Tuší totiž, že někdy může člověku vztah mezi prsty protéct opravdu rychle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...