Dá přednost muži a rodině?

Zdá se, že nestárnoucí ostravská zpěvačka Marie Rottrová (75) prožívá něco, o čem sní snad každá žena. Prožívá hlubokou lásku a manželství plné pohody a štěstí.

Oslavila nedávno pětasedmdesáté narozeniny a na přitom vypadá tak skvěle, že by jí takový věk nikdo nehádal. I když této jemné dámě popmusic už vlastně pomalu táhne na osmdesát. „Vždy o sebe dbala, nebyla známá nějakými společenskými výstřelky a skandály. Žila zpěvem a jinak měla kolem sebe klid a pohodu,“ říká zdroj z její blízkosti.

Kromě toho zažívá paní Marie už nějakou dobu velikou lásku vedle jejího nadšeného fanouška a manžela Milana Říhy (59).

Na svatbu nebyl čas

Také vás může zajímat ...

Sám Říha je o šestnáct let mladší než zpěvačka. Ten věkový rozdíl ale ani on, ani zpěvačka, nemají potřebu řešit. Mimochodem, chodili spolu dlouhých jedenáct let. A pět z toho uvažovali o svatbě. „Ale nebylo to tak, že bychom zvažovali, zdali se máme vzít. Jen na to nebyl čas,“ říká Rottrová. Svatba se nakonec konala, v kostele, jen o ní vůbec nikdo nevěděl.

„Přáli jsme si svatbu intimní, malou, bez zájmu kamer a veřejnosti,“ svěřila se novinářům.

Narozeniny s láskou

Svatbu i následnou svatební cestu na Sicílii sice utajili, ale pak bývali oba vidět často v ulicích Prahy. Ale ve společnosti se spolu přeci jen příliš neukazují. Ovšem kromě nedávného koncertu v O2 Aréně. To byla veliká událost, Rottrová slavila na pódiu zaplněné haly kulaté narozeniny. Jak jinak, než zpěvem. Ráno před ním dostala od Milana prsten a připila si s ním sektem s jahodami.

A pak už následovala smršť písniček, které mají její věrní příznivci stále rádi, také nastoupila spousta spousta gratulantů a hostů, kteří Marii přišli nejen popřát, ale také zazpívat.

A zpěvačka všechny potěšila energií, kterou by mohla stále rozdávat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...