Dá přednost vnučce před kariérou?

Nedávno vyplula na povrch informace, že se zpěvačka Petra Janů (66) stala babičkou. Koncem prosince se narodila vnučka Amaya (1 měsíc), kterou porodila její „vyvdaná“ dcera Markéta od Petřina zesnulého manžela Michala Zelenky (†63).

Také vás může zajímat ...

S Markétou udržuje dlouhodobě výborný vztah a zdá se, že se Janů z miminka moc raduje. Otázkou je, jestli teď pro Petru nebude prioritou pouze vnučka. Nebylo by divu, kdyby se konečně nechtěla trápit samotou poté, co Michal zemřel.

Amaya by jí mohla vnést do života opět mnoho radosti, což Janů evidentně potřebuje. Spekuluje se proto v zákulisí o tom, jestli teď radikálně neomezí svoji pěveckou kariéru. Alespoň také nebude mít čas vymýšlet hlouposti, jako nedávno, když si nechala nešťastně upravit obličej.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...