Dáda bojuje se zákeřnou nemocí!

Takhle si to tedy herečka a zpěvačka dětských písniček Dagmar Patrasová (61) vůbec nepředstavovala. Místo, aby se po létě začala zase naplno věnovat svým domluveným kšeftům, bojuje už skoro dva měsíce s vleklým zánětem průdušek a vůbec nic jí nezabírá.

Také vás může zajímat ...

„Už jsem zoufalá, pořád to neustupuje. Mám už třetí antibiotika,“ postěžovala si Dáda s tím, že nejhorší na tom všem je to, že nemůže kvůli nemoci zpívat. Může za její lavírování to, jak se už takovou dobu snaží zoufale vypořádat v nevěrami svého stále ještě manžela, saxofonisty Felixe Slováčka (74)? Rozhodně jí to asi nepřidává.

Snad Dádě pomůže aspoň další dovolená s milencem Vitem v jeho rodné Itálii, kde jí přímořský vzduch udělá lépe než sychravé počasí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...