Dáda dává Felixově milence šach. Jak?

Nekonečný příběh manželského trojúhelníku Dagmar Patrasová (61), Felix Slováček (73) a Lucie Gelemová (33) přinesl další překvapující kapitolu, ve které najednou půvabná výtvarnice tahá za kratší konec provazu.

Vilný Felix si totiž začal náhle manželky, s níž už to vypadalo na úplný rozchod, náhle zase intenzivně hledět, nosí jí prý dárečky a zve ji na romantické večeře. Dokonce se podle jistého zdroje znovu sblížili i po intimní stránce! Co tohle má znamenat? „S mým mužem je to jako na houpačce. Jednou nahoru a podruhé dolů.

Je pravda, že teď máme mezi sebou po hodně dlouhé době zase zrovna hezkou fázi, ale nedělám si naděje, že to dlouho vydrží,“ vysvětlila Dáda, která už o Felixovi nemá žádné iluze. Kdo je teď ale trochu v ofsajdu, je její italský přítel Vito (48).

Také vás může zajímat ...

Jen vytáhne paty z Česka, Dáda mu zahýbá s manželem!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...