Dáda opět zuří: Felix se rozvádět nechce! Přispěchá Ital na pomoc?

Podaří se jí konečně vymotat z podivného trojúhelníku nevěrného manžela a jeho mladé milenky?

S manželkou Dádou Patrasovou (62), herečkou a moderátorkou, je saxofonista Felix Slováček (75) stále ženatý. Přitom s milenkou Lucií Gelemovou (35) randí už čtvrtým rokem. Kdo skončí tohle divadlo? Felix asi těžko. Ten si svůj podivný harém chce nechat podle svých slov až do smrti.

N ení divu, že z toho už herečka Dáda Patrasová (62) začíná trochu vyvádět. Dokazuje to hlavně tím, jak neustále zaplavuje sociální sítě svými odvážnými polonahými fotkami, které ani nijak nezkrášluje pomocí filtrů. Ba naopak. Nechává své poprsí v podprsence jen tak a s vráskami si také neláme hlavu. Většinou je tak bohužel všem spíš pro smích.

Také vás může zajímat ...

Jako by už ani nebyla šťastná se svým milostným životem v náručí italského milence a dávného rodinného přítele Vita (48). Ten se poslední dobou nijak vehementně za Dádou do Čech nehrne. V těžkých životních chvílích by přitom měl stát své milované bok po boku, a ne se zašívat doma v Itálii.

Je snad konec další velké lásky?

Co na Felixovi vidí, je pro mnohé záhada.

Oslava s milenkou s Dádou tvrdě zamávala

To, že podivný vztah svého stále ještě manžela, muzikanta Felixe Slováčka (75), s výtvarnicí Lucií Gelemovou (35) Dáda stále ještě nepřijala, bylo znát i po jeho jubilejní oslavě, na kterou Dáda nebyla pozvaná. Místo toho byla pak čtyři dny k nezastižení. To, že ji Felix z pozvaných hostů vyškrtl, s ní pořádně zamávalo. Oslava přitom mohla být možností, jak dát vztahy v rodině zase dohromady.

Nastaly ale ještě větší zmatky a vyčítání. Felix totiž žádnou oslavu dělat ani nechtěl, protože se na svůj věk prý vůbec necítí. Nakonec se ale nechal přesvědčit. Možná v tom má spíš prsty jeho mladá milenka, výtvarnice Lucie Gelemová (35), která se všech příprav velmi iniciativně ujala za něho.

Udělala to snad proto, aby se ještě víc zviditelnila a zajistila, že její sokyně nebude mít na hostinu přístup? Doteď totiž všechny Felixovy narozeniny zařizovala právě Dáda. „Jestli tam ona půjde, tak já ne,“ dušovala se ještě před několika týdny a tím si v podstatě zavřela dveře od divadla Hybernia, kde se slavilo.

Lucie si vše pojistila tak, že hlídkovala u hlavního vchodu a schvalovala nejen pozvané hosty, ale i jejich doprovod.

Asi proto, aby se Dáda tajně někde v davu neprotlačila a neztropila uvnitř scénu.

Na fotkách spolu sice spořádaně pózují. Jak je to ale mezi nimi doopravdy?

Obě děti jeho milenku nenávidí

A vlastně by se jí ani nemohl nikdo divit. Kromě ní totiž byl pozvaný snad každý. Od jejich společných dětí Aničky (22) a Felixe mladšího (34) přes Felixovu dceru z prvního manželství dabérku René (40) až po zbytek jeho rodiny. Nechyběli ani jeho kamarádi z řad umělců jako zpěvák Milan Drobný (73) nebo bavič Jiří Krampol (79). Napětí ve vzduchu se tak dalo doslova krájet.

„Letos je to fakt tenký led,“ potvrdil také Felix junior. Kdyby si ale mohl vybrat on, je celkem jasné, že pozvánku pošle své mámě. „Možná, že ho Lucie má ráda, ale nevím vlastně, co ona od toho čeká. Jestli chce mít děti, jestli se chce vdávat, jestli chce peníze. Podle mě chce být známá, chce být na veřejnosti vidět. A to se mi nelíbí,“ vyjádřil se o své stejně staré maceše.

Podobný názor na ni má i Anička, která mu na párty zazpívala a tím svého tátu dohnala k slzám.

Jejich dcera se už o téhle trojce nebaví.

Kupuje mu dary za desetitisíce

„Já nechci nikoho urážet, neznám tu paní a nepotřebuji ji ani znát. Samozřejmě bych byla radši, kdyby to byl někdo jiný, ale nechci dělat zlo,“ přidala se k bratrovi. Lucie prý hrozně žárlí, a to dokonce i na jeho děti, když s nimi chce trávit čas. Jenže nebýt to zrovna Lucie, Felix by měl jinou mladou kočku.

Moc dobře ví, že tímhle vztahem si udělal reklamu k nezaplacení, jinak se o něm už roky nemluví, jak sám přiznává. Proto asi Lucii dokola slibuje, že se rozvede, a Dádě zase, že ji neopustí. Celá situace je o to trapnější, že mu Dáda stále kupuje různé dárky. A nejde o žádné hlouposti za pár korun. „Vím, že si potřebuje odpočinout, tak ať má na čem. Nechci mu připomínat věk, ale neměl by se tolik honit,“ vyjádřila se královna dětských srdcí k darované zahradní houpačce, nábytku a jeho oblíbenému parfému, což ji prý vyšlo odhadem až na pětatřicet tisíc korun!

Už si vybere?

Chtěla mu drahými dárky naznačit, že jejich podivný trojúhelník už dál udržovat nejde? A že místo toho, aby Felix neustále pendloval mezi oběma ženami, by se měl konečně rozhodnout, a ne houpat obě dvě? Pokud to má udělat na základě darů, je lehce ve výhodě Dáda. Lucie ho totiž obdarovala jenom svým vlastnoručním výtvorem – obrazem, na kterém se ukazuje celá nahá.

Ta také dobře ví, jak na to!

Zachrání celou komedii smrt v rodině?

Aby toho nebylo málo, Dádu potkala nedávno smutná událost, která jí na psychice rozhodně nepřidala. Tou je smrt v rodině. Opustila ji totiž její milovaná fenečka kokršpaněla Julinka, která byla součástí celé rodiny. Což vzalo za srdce překvapivě nejen ji, ale i Felixe. Kdekdo tak čekal, že ji saxofonista v nejtěžších dnech aspoň psychicky podpoří. To se ale nestalo.

Herečka nakonec musela svého zesláblého psího miláčka odvést k veterináři na uspání sama. Julince totiž selhávalo srdce. Naštěstí za mámou dorazili alespoň Anička a Felix junior, aby ji podrželi a pejskovi dali poslední sbohem. Dáda ale doufala i v přítomnost manžela. Teď už jí zbývá ještě fenka německého ovčáka jménem Fatty.

Těžko domýšlet, co by se muselo stát, aby Felix nenechával Dádu na zásadní situace samotnou a byl jí v těžkých životních chvílích nablízku. Nebo by se s ní měl konečně rozvést a přestal jí dělat naděje.

Je jasné, že nejspíš dostal striktní zákaz od Lucky!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...