Dáda Patrasová: Drsná kritika od fanoušků

H erečka a zpěvačka Dáda Patrasová (63) si zadělala na pořádný malér. Jako jedna z mnoha celebrit se účastnila Primafestu u Žďáru nad Sázavou, kde tragicky zemřel pětiletý chlapec. Když ovšem ostatní veřejní truchlili a málem se zhroutili, Patrasová si festival velmi pochvalovala.

„Juuu! To bylo skvělý! Děkuju všem!“ napsala si pod fotografii z akce na sociální síti. Pod příspěvkem se okamžitě začínaly objevovat neobvykle kritické komentáře, kde její fanoušci drsně vyjadřovali svůj názor.

Také vás může zajímat ...

Jeden z fanoušků jí například napsal, že pokud by se dozvěděl, že se na akci něco podobného stalo, raději by média využil k tomu, aby rodičům a blízkým vyjádřil upřímnou soustrast. „Bylo to skvělý? Děláte si ze mě srandu? Umřelo tam dítě,“ napsala například další fanynka Kateřina.

Patrasová se na to hájila tím, že vystupovala ještě před onou nehodou a příspěvek přidala těsně po odjezdu, takže nic nevěděla. Zastala se jí i její dcera Anna Slováčková (22), které běsnění fanoušků přišlo přehnané.

Nicméně pod nátlakem Patrasová příspěvek s fotografií nakonec bez dalšího komentáře smazala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...