Dáda Patrasová: Fanoušci jí promlouvají do duše!

Kdy se konečně vzdá Felixe a přestane se ponižovat?

Oblíbená herečka a zpěvačka Dáda Patrasová (61) si léto užívá plnými doušky a jak je vidět, dovolená s italským přítelem Vitem (47) jí zase udělala šťastnou. Proč se však vrátila zpátky domů?

Sluníčko a změna prostředí Dádě Patrasové (61) jednoznačně prospěly. Nám však vrtá hlavou, proč tak rychle z ráje utekla? Vymlouvala se sice, že pospíchala na koncert, ale nebylo to spíš kvůli manželovi Felixi Slováčkovi (74)? Pokud ano, její fanoušci, kterí ji sledují na sociálních sítích, by s tím asi nesouhlasili.

Dáde totiž radí, aby od nevěrného hudebníka, který chodí s mnohem mladší milenkou Lucií Gelemovou (34), raději utekla! Na účet Felixe od nich žádná vlídná slova nepadají, zato pro italského milence Vita (47) jich mají spoustu.

Fanoušci jí lásku s Vitem přejí.
Fanoušci jí lásku s Vitem přejí.

„Běžte do toho naplno, musíte žít!“ okomentovala jedna z fanynek fotku Dády s Vitem a ostatní se přidávají. Nevadí jim ani to, že Dáda je stále vdaná. Ona i Slováček sice už žijí každý po svém, ale podle zákona jsou stále svoji.

Také vás může zajímat ...
V Itálii vypadala zase konečně šťastně.
V Itálii vypadala zase konečně šťastně.

Jak ale z toho všeho ven? Dokáže se vůbec Dáda Felixe nadobro vzdát, nebo je to jen zbožné přání jejích fanoušků?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...