Dáda Patrasová: Přiznala vážnou nemoc!

Zpěvačka Dáda Patrasová (61) to zase schytala! V poslední době totiž na sociální síti vystavuje odvážné fotky, o kterých se hojne diskutuje. Teď už ale nikoho nezajímá, jestli má na sobě plavky, pozornost si totiž získal její oteklý obličej.

Kvůli němu ji někteří nařkli z toho, že se zakulacuje, nebože si nechala vyhladt vrásky.

„To není botoxem. Lidé s nemocnou štítnou žlázou mají takto oteklý obličej,“ zastala se jí jedna z fanynek. A sama Patrasová problémy se štítnou žlázou potvrdila.

Opravdu je nemocná, nebo jen nechce přiznat operace?
Opravdu je nemocná, nebo jen nechce přiznat operace?

„Léčí se u profesora Vlčka v Motole, na obou lalocích štítné žlázy jí našli cysty,“ prozradil zdroj z pražské nemocnice. Dáda tak musí brát léky, její nemoc se ale bohužel úplně vyléčit nedá. Čeká ji únava, zhoršené soustředění i paměť a přibývání na váze.

Také vás může zajímat ...

Snad jí prášky pomůžou, aby se cítila lépe..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...