Dáda Patrasová: Psychicky zdeptaná

Práce jako terapie?

Ačkoli se v posledních dnech DÁDA PATRASOVÁ (61) tvářila, že už je silně nad věcí, co se týče jejího manžela FELIXE SLOVÁČKA (74) a jeho románku s LUCIÍ GELEMOVOU (34), najednou přišla s tím, že se kvůli saxofonistovi cítí být psychicky na dně. A to ji právě přimělo k tomu, aby přijala nabídku stát se součástí dobrodružné soutěže Pevnost Boyard.

„Myslím, že psychický teror, který prožívám déle, než je vůbec únosné, je mnohem horší než nárazové fyzické vypětí,“ naráží Dáda na fakt, že úkoly v pevnosti bývají mnohdy fyzicky náročné. „Chvíli jsem váhala, ale byl to jen mžik,“ dodala ohledně svého rozhodování, zda nabídku přijmout, či ne.

Třeba na ni bude Boyard fungovat jako terapie a z Francie se vrátí jako mnohem silnější žena, kterou jen tak nic nerozhází.

Také vás může zajímat ...

Ani manželovy nevěry..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...