Dáda Patrasová. Spustil se o ni boj mezi kolegy?

Je už nad slunce jasné, že se k sobě notorický záletník Felix Slováček (75) a Dáda Patrasová (62) nevrátí. Údajně zmanipulovaný saxofonista je totiž ze své milenky Lucie Gelemové (35) natolik unešený, že nevidí a neslyší.

Dokonce má prý pomalu vyškrtávat ze života i vlastní děti Annu (22) a Felixe (34). Dáda se sice v poslední době objevovala po boku Itala Vita (49), ale příliš času s ním prý netráví. Možná se jí ale brzy ujme někdo úplně jiný!

Také vás může zajímat ...

Stále přitahuje muže

Lhostejná totiž není Jiřímu Krampolovi (79), který prožívá těžké časy se svou manželkou Hanou Krampolovou (56).

Tu musí hlídat na každém kroku, aby nepila alkohol, a to ho samozřejmě pomalu přestává bavit. A právě Patrasovou má hodně rád. Zná se s ní od svých šestnácti let a považuje ji za hodně blízkého člověka. Proto trval na tom, že nesmí chybět na oslavě jeho narozenin.

„Chci ji tam mít, ať se to někomu líbí nebo ne,“ vyjádřil se s ohledem na to, že pozvánku na oslavu dostal také Felix s milenkou Lucií.

Jde z náruče do náruče

Krampol ale není jediný, kdo o Dádu v poslední době projevil zájem.

Ještě aktivnější je v tomto ohledu jeho kolega Luděk Sobota (75). Ten dokonce na společenské akci Dádu ochmatával jako nějaký puberťák. Navíc na to prý šel bez servítků a měl jí nabízet přímo své sexuální služby! Bylo sice evidentní, že má už něco upito, nicméně zase v takovém stavu, že by vůbec netušil, co dělá, nebyl.

Kdo tedy nakonec v „souboji titánů“ zvítězí? Který z herců opustí svou manželku a ujme se Patrasové?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...