Dáda Patrasová svým dětem ve vztazích neradí

Dáda Patrasová (60) má ve vztazích jasno! Tedy alespoň v těch se svými vlastními dvěma dětmi. Syn Felix (33) i dcera Anička (21) už mají své životy. Oba jsou tvářemi showbyznysu po vzoru svých rodičů. Ve svém soukromí si ale od svých rodičů radit nenechají!

Felix junior už je podruhé ženatý a s novou ženou má druhého syna Rafaela (4 měsíce). Dáda má s dcerou Aničkou hezký, kamarádský vztah, ale do jejího soukromí jí nezasahuje a s muži jí ani nijak neradí. „Myslím si, že nikdo z nás není tak moudrý, aby věděl, kdo nám nejlíp sedí do života a co nás čeká od partnerů,“ říká známá herečka.

Sama by o tom mohla vyprávět. S otcem svých dětí skladatelem a hudebníkem Felixem Slováčkem (73) jsou kvůli jeho mileneckým avantýrám s o čtyřicet let mladší Lucií Gelemovou (33) už nějaký čas od sebe! Máš pravdu, Dádo. Děti si mají jít vlastní cestou!

Také vás může zajímat ...

Felix Slováček, Lucie Gelemová

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...