Dáda Patrasová zasadila Felixovi tvrdou ránu!

Zpěvačka přestala svou lásku skrývat

Dáda Patrasová už vodí svého nového přítele do společnosti.

Zatímco ještě před pár týdny plnily přední strany bulvárních novin fotografie FELIXE SLOVÁČKA (71) a jeho milenky LUCIE GELEMOVÉ (34), nyní je pozornost upřena na DÁDU PATRASOVOU (60) a jejího italského hřebečka VITA (47). Ta se totiž přestala se svou láskou tajit a začala se s milencem ukazovat na veřejnosti čím dál více. Zpěvačka se navíc netají tím, že je nyní konečně šťastná.

„Vito je pro mě anděl,“ svěřila se zamilovaná Patrasová.

Vášnivé polibky na tribuně

O tom, že z nového párečku sálá láska na všechny strany, se mohli ostatně nedávno přesvědčit i hokejoví fanoušci, kteří dorazili do pražské 02 areny na zápas HC Sparta Praha a BK Mladá Boleslav. Přestože královna dětských srdcí na sport tohoto druhu nikdy nebyla, kvůli Vitovi se přemohla. Oba působili jako čerstvě zamilovaní puberťáci.

Také vás může zajímat ...

Neustále se drželi za ruce, dotýkali se jeden druhého a došlo dokonce i na vášnivé polibky před zraky přítomných. A co na to Slováček? Ten se ke vztahu své ženy nijak nevyjádřil.

Podle zpěvačky ale Felix nevypadá v poslední době dobře a měl by navštívit lékaře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...