Dáda Patrasová: Zasadila jí Gelemová rozhodující ránu?

Není žádným tajemstvím, že se Dáda Patrasová (62) a Lucie Gelemová (35) nemají v lásce. Milenka jejího manžela Felixe Slováčka (75) na něj má silný vliv, a protože se muzikant ne a ne rozvést, vymyslela na Patrasovou nepříjemnou pomstu.

Dáda totiž byla vždy tou, která plánovala oslavu Felixových narozenin. Letos se toho ale zhostila Lucie a svou velkou sokyni vyškrtla ze seznamu pozvaných, přestože se akce účastnil zbytek rodiny a spousta známých.

Také vás může zajímat ...

Patrasová se sice snaží dělat, že jí to nevadí, ale podle našich informací ji to hodně hluboce zasáhlo. Nechápe totiž, že jí Felix po všech těch strávených letech takovýmto způsobem vymazal ze života a čtyři dny nikomu nebrala telefon.

Chtěla, aby o ni měl Felix strach?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...