Dáda se nechala eroticky tetovat

Decentně svádivý obrázek si nechala k lopatce vytetovat herečka a moderátorka Dáda Patrasová (60). Ještě před pár lety by jí to manžel Felix Slováček (73) nepochybně zatrhl, ale s ohledem na rodinnou situaci ve vinohradské vile je jasné, že vytetovaná andělská harfička má potěšit někoho úplně jiného a Felix ji naživo možná už vůbec neuvidí.

Tetování ostatně zorganizovala dcera Anička Slováčková (21), která zařídila návštěvu kamarádky tatérky i s vybavením ve svém bytě. „Vůbec to nebolelo, všechno to proběhlo, jak mělo, a já jsem na to pyšná, mně se to hrozně líbí,“ pochvaluje si výzdobu svého těla Dáda. A stejně tak se decentní obrázek líbil i jejímu italskému milenci Vitovi (45), který za Dádou přiletěl z Kalábrie.

Teď už jen chybí, aby nějakou tetáží kontroval i Felix.

Také vás může zajímat ...

Ale kde by ji měl mít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...