Dagmar Havlová: Prožívá bolestné období

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (65) v poslední době velmi trpí. Truchlí totiž nad smrtí blízkého přítele. Navždy ji opustil kamarád a režisér Petr Weigel (†79), který byl také jeden z nejbližších spolupracovníků její nadace.

Ztráta byla pro Havlovou o to horší, když se dozvěděla, že Wigel zemřel přesně ve stejný den, jako její milovaní tatínek. „Před dvaceti lety, právě 15. července 1998, odešel můj tatínek. Během těch dvaceti let mě postupně opouštějí ti nejbližší,“ posteskla si Havlová na sociální síti.

Také vás může zajímat ...

Ke svému trápení ještě musela řešit soudní spor s fotografem, který tři dny sledoval její pohyb od rána do večera před její vilou. Alespoň v tomto případě Havlová vyhrála a dostane odškodné. Třeba si za něj zajede na nějakou dovolenou a odpočine si od truchlení a stresu.

.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...