Dagmar Havlová: Skrývá velké trápení?

Strach o ni mají i její blízcí. Její radostné úsměvy střídá pláč a pochmurá nálada. Co se s herečkou Dagmar Havlovou (65) děje? Přihodilo se jí snad něco zlého? Co se s herečkou Dagmar Havlovou děje? Na společenských akcích vždy působila uvolněně, stále úsměv na tváři.

Dobře se bavila s přáteli… Bylo vidět, že se smrtí svého manžela Václava Havla se už vyrovnala a opět se zase umí radovat ze života. Navíc vypadá stále skvěle a září vitalitou, nebylo by divu, kdyby do svého života opět pustila nějakého muže.

Také vás může zajímat ...

Poslední dobou si ale nelze nevšimnout velké změny. Jakoby se něčím velmi trápila. O mnohém vypovídala i její nedávná návštěva premiéry filmu Toman. Herečka dorazila oděná celá v černém, pryč byla ale její pověstná elegance.

Žádné precizně vyčesané drdoly, působila až nezvykle nedbale a ve tváři zvážněle. Při sledování filmu pak dojetím propukla v pláč. Slzy se ani nesnažila skrývat a po projekci její první kroky vedly na toalety, kde si musela upravit rozmazaný makeup.

Její kamarádka, herečka a zpěvačka Dáša Zázvůrková (37) ji pak celý večer útěšně držela za ruku. Herečku zřejmě dohnal k slzám děj dramata z poválečné doby, kdy přicházeli do vlády komunisté. Jistě se jí tak oživily vzpomínky na časy, kdy byl pronásledovaný a vězněný její zesnulý muž.

Přesto ale jakoby Havlová byla emotivnější než dřív, měla blíže ke smutku. Trápí ji snad nějaké osobní problémy? Připadá si osamělá? Nebo se jí přihodilo něco zlého? Havlová si své soukromí vždy velmi střežila a nesvěřuje se každému na potkání.

Nebylo by překvapující, její hlavu něco tížilo, aniž by o tom všichni věděli. Budeme ale doufat, že na ní jen padá podzimní splín a nejde o nic vážného. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...