Dagmar Havlová: Sundala snubní prsten a zase hraje

Vypadá to, že se bývalá první dáma DAGMAR HAVLOVÁ (65) konečně vyrovnala s tím, že jí milovaného manžela VÁCLAVA HAVLA (†75) už nic nevrátí. Nejenže už dávno nenosí snubní prsten, který nezadané vdovy většinou nesundávají pěkně dlouho po manželově smrti, ale Havlová se začíná vracet k filmu. Co za jejím rozhodnutím stojí?

Protivná ženská

Také vás může zajímat ...

Před kamerou stála naposled v roce 2014, když se vrátila k roli Vlastičky ve filmu Dědictví aneb Kurva se neříká. Poté se spíš věnovala divadlu, kde se jí dařilo dostávat významné hlavní role.

Proč by se tedy měla vracet k filmu, kde hrála poslední dobou spíš vedlejší roličky? V novém projektu by měla hrát roli, kterou si dokonce sama vybrala. „Hraju takovou protivnou ženskou,“ prozradila s tím, že už ji nebaví, že jí režiséři nabízejí role paniček, které něco zdědí.

Že by chtěla znovu obnovit svou zašlou slávu? Pro peníze to asi nedělá. Nedávno se pochlubila, že má doma spoustu šperků, kterými ji Havel hodně obdarovával, a dokonce jich pár i navrhl. Ty musí mít velkou cenu.

Psychoterapie

Havlová přiznala, že se za svou hereckou minulost vlastně stydí a neukazuje svoje filmy a pohádky ani vnučkám. Její účast na filmovém projektu je tedy neobvyklá. „Herectví je určitá forma psychoterapie,“ nechala se slyšet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...