Dagmar Havlová: Tají novou lásku?

Dlouhé hovory po telefonu! V životě herečky Dagmar Havlové (63) možná klíčí vztah s novým mužem…. Že by se herečce konečně blýskalo na lepší časy? Šušká se o tom, že Dgmar Havlová má jakéhosi důvěrníka, který je jejímu srdci velmi blízký. „Myslím, že Dagmar někoho má.

Často odbíhá s telefonem a s tím dotyčným si vždycky tak rozverně a dlouze povídá.

.. Určitě to musí být nějaký muž,“ prozradil nám zdroj z divadla, kde Havlová hraje. Od smrti jejího manžela Václava Havla (+75) už uplynulo šest let a od té doby nejsou zprávy o tom, že by Dagmar Havlová měla nějaký nový vztah.

Atraktivní a úspěšná žena jako ona jistě musí mít kolem sebe spoustu mužů, kteří by ji chtěli získat. Jenomže Dagmar nejspíš stále cítila, že by měla zůstat věrná svému zesnulému manželovi. Pravidelně chodí na jeho hrob a její řeč se snad pokaždé stočí ke vzopmínkám na milovaného Václava.

Také vás může zajímat ...

Není pochyb o tom, že Havlová má svého muže stále v srdci. Možná si ale nyní uvědomila, že nemůže žít stále jen minulostí a přišel čas najít si novou lásku, se kterou by sdílela příjemné chvíle. Proč by měla být osouzena, zůstat do smrti sama.

Nikdo nechce být sám, navíc zvláště s přibývajícím věkem člověk vedle sebe potřebuje někoho, kdo mu bude oporou. Sama herečka však tvrdí, že žádného přítele nemá. „Má se říkat podle Bible ano ano, nebo ne ne, takže odpovídám ne ne,“ řekla obligátně na přímou otázku.

„Žít v pravdě, žít ve spokojenosti, sama se sebou v harmonii, “ dodala herečka, co je její moto, kterého se prý drží. Kde je tedy pravda, zda je stále sama a nebo tají novou lásku, si můžeme jen domýšlet.

Třeba je její láska v úplném začátku, proto zatím mlží, aby to hezké nepokazila. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...