Dagmar Patrasová: Milostné hrátky s Felixem?

Jak to tedy mezi manželi, zpěvačkou Dagmar Patrasovou (62) a hudebníkem Felixem Slováčkem (75) ve skutečnosti je? To bylo dosud velmi nejasné. Vedlo se mnoho spekulací, ty se ale peřdevším hudebník snažil vyvracet.

Dáda se totiž už několikrát nechala slyšet, že se k ní manžel, který má podle jeho slov žít s milenkou Lucií Gelemovou (35), stále vrací. Prý se v jejich domácnosti příliš nezměnilo. U Dády si má nechávat prát oblečení a do společného domu chodí také do své pracovny.

Také vás může zajímat ...

„Takže mu vždycky nahlásím, kde praskla žárovka, co je potřeba opravit a tak, on to zařídí, já zase uvařím večeři,“ popsala Patrasová, jak to u nich chodí. Dokonce v minulosti naznačila, že by s ní nejraději dál udržoval milostný poměr.

To ale Slováček popíral s tím, že nic takového nepřipadá v úvahu. Svědectví člověka blízkého jejich rodině však mluví za vše. Podle slov dotyčného Slováček na Dádě loudí milostné hrátky, jakoby žádná milenka neexistovala.

„Felix sice žije s Lucií v bytě, za který platí pětadvacet tisíc měsíčně, ale do baráku, kde žil s Dádou, chodí velmi často. Skoro každý den. A zkouší to an ni téměř pokaždé, když tam přijde,“ prozradil člověk, který je s poměry v manželství dobře seznámený.

„Nevím, proč tomu tak je. Od Felixe je to samozřejmě hodně divné jednání. Všechno nasvědčuje tomu, že ho má Lucie pouze pro peníze a pro slávu a jako milenka asi za moc nestojí,“ dodává informátor svůj názor.

Ať už je ale vztah Gelmové ke Slováčkovi jakkýkoli, tohle by se jí asi nelíbilo. „Určitě o tom neví, stejně by tomu nevěřila,“ myslí si zdroj. Jak se tedy zdá, i kdyby tomu tak bylo, tenhle manželský trojúhelník nejspíš bude fungovat ve stejném duchu i nadále.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama