Dagmar Patrasová: Nový dům s italským hřebcem?

Touží víc po milenci, nebo stále po manželovi?

I když se teď zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (62) v médiích spojuje spíše s aférami jejího manžela Felixe Slováčka (75), i ona žije svůj vlastní život, ve kterém se snaží utéct před drsnou realitou.

Se svým přítelem Vitem (48), se kterým už se zná přes dvacet let a tajně se milovali i přes jejich závazky, by si prý ráda pořídila dům v Římě! Toto město je její nejoblíbenější a nejraději by dokonce bydlela v blízkosti slavné fontány Di Trevi.

Také vás může zajímat ...

„Kalábrie, kde Vito žije a kde má svou cestovní kancelář, je krásná, ale podle mě se hodí spíše na dovolenou,“ vysvětlila, proč vybrala právě Řím. Svůj sen Dáda oživila těsně po narozeninové oslavě Slováčka, kam nebyla jeho milenkou pozvána.

Její italský společník se prý od českých známých dozvěděl, že je Dáda na dně a hned se jí ozval. Ta ho poté poprosila o rychlý příjezd. Proč se mu ale neozvala první ona?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...