Dagmar Pecková: KVŮLI DIETĚ SI HUNTUJE SVÉ ZDRAVÍ

Naše v současné době nejúspěšnější operní pěvkyně DAGMAR PECKOVÁ (57) se s blížící se šedesátkou začíná čím dál více trápit se svou postavou. Nikdy sice nebyla žádná modelka, ale v posledních letech už jí štíhlá linie dělá čím dál větší problémy.

Rozhodla se proto, že nasadí drastickou dietu, která v současnosti frčí za oceánem mezi americkými celebritami.

Hladoví jako šílená

Nazývá se metoda 20/4 a spočívá v přerušovaném půstu. „Dělám to, že třeba dvacet hodin nic nejím a pak čtyři hodiny jím a pak dalších dvacet hodin zase nic nejím. Tímto způsobem se čistím,“ popisuje základy americké diety Pecková. Pěvkyně se chlubí, že za 14 dní zhubla už kilo a půl. „Samozřejmě v tom budu pokračovat dál.

Také vás může zajímat ...

Myslím, že by se to mohlo stát mým životním stylem,“ pochvaluje si operní diva. Známá dietoložka KATEŘINA CAJTHAMLOVÁ (55) je ale touto dietou zděšená. „Jedna má pacientka tuto dietu držela půl roku. Pak se začala nekontrolovatelně po večerech přejídat a kromě jo-jo efektu si zničila i zdraví,“ varuje. Dlouhodobě se toto stravování vydržet nedá.

Ženám se přerušovaný půst nedoporučuje zvlášť kvůli jejich hormonální hladině.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...