Dal jí partner nůž na krk?

Jestli někdo ví, jak je těžké se prosadit a kolik dřiny to stojí, je to právě Bára Jánová (30). Stát se hvězdou byl její sen. Ten se jí splnil díky Slunečné. Proslýchá se ale, že zvažuje odchod ze seriálu kvůli partnerovi!

Shoda několika zvláštních okolností svedla Báru Jánovou a jejího nynější partnera Vítězslava Bečku (25) dohromady. Osud zřejmě chtěl, aby se setkali. Nebýt kamaráda, který herečku doslova unesl na party, o níž neměla tušení a o níž ani v nejmenším nestála, protože ráno brzy vstávala, nejspíš by dnes byla stále sama. Tehdy se setkali poprvé, dohromady se dali ale až o něco později.

Také vás může zajímat ...

Jánová se od začátku netají tím, že je z Víti doslova paf, čemuž také odpovídá fakt, že by byla ochotna kvůli vztahu obětovat všechno, čeho dosud dosáhla. „Čím víc jsem ho poznávala, tím víc jsem si z něj sedala na zadek, každý den níž a níž,“ svěřila se viditelně nadšená a až po uši zamilovaná hvězda seriálu Slunečná.

Kdykoli může, básní o jeho všemožných přednostech a dovednost.

Má s ní velké plány

Přátelé a lidé z okolí páru se shodují, že si ji mladší barman podmanil a herečka mu oddaně „zobe z ruky“. Udělala by prý všechno, co mu na očích vidí a on si je toho dobře vědom. Blízcí se prý obávají, aby pod jeho vlivem neudělala nějakou hloupost, které by mohla později litovat. Proslýchá se totiž, že ji Bečka tlačí k tomu, aby odešla ze Slunečné!

Již několikrát se objevila informace, že Bečka má se svou slavnou partnerkou velké plány. Chtěl by společně s ní odcestovat do zahraničí. Útočištěm by se mladému páru měla stát Asie, třeba malebné Bali, kde by se měli věnovat vlastním projektům. Je asi zřejmé, kdo by to všechno měl pod křídly a kdo by asi z většiny smělé plány financoval.

Je to totiž právě Jánová, kdo je z partnerů po finanční stránce mnohem lépe zajištěná. Navíc její slavné jméno může otevřít nejedny dveře. Dokud ovšem bude herečka vázaná smlouvou v seriálu, mohou oba na jakékoli podnikatelské záměry v zahraničí zapomenout.

Bára sice o odjezdu a útěku ze Slunečné konkrétně nemluví, nicméně se měla nechat slyšet, že změnu profese úplně nevylučuje.

Jen aby nelitovala…

Zlí jazykové tvrdí, že Bečka je možná fajn chlap, nicméně je to snílek, který jen málokdy dotáhne věci dokonce. Podle nich má velké oči, ale na činy dojde málokdy. Přátelé herečky se proto obávají, aby v zamilovaném poblouznění nenaletěla slibům a plánům a opravdu v seriálu neskončila.

Připravila by se tím o práci snů, trvalý příjem a kdoví, jestli by se jí ještě někdy povedlo navázat na úspěch, který nyní prožívá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...