Dal raději přednost kariéře?

Moc jim to spolu slušelo. Nedokázali ale nejspíš ustát slávu toho druhého.

Jejich vztah vypadal slibně, ale ze dne na den se rozpadl. Hlavní mužský hrdina seriálu Slunečná MAREK LAMBORA (25) žil po boku herečky ŠÁRKY VACULÍKOVÉ (33) několik let, ale údajně na ni přestal mít čas.

Své soukromí si vždy pečlivě střežil. I tak ale všichni věděli o jeho vztahu s o osm let starší herečkou. Marek Lambora (25) ze seriálu Slunečná žil s herečkou Šárkou Vaculíkovou (33) tři roky pod jednou střechou.

Také vás může zajímat ...

O Šárce je známo, že je ze slavné herecké rodiny, do toho v té době ještě hrála v seriálu Ulice, a tak jí bylo všude plno. Marek v té době ještě tak známý nebyl, spíš vůbec. A vypadá to, že se často vedle slavnější partnerky možná cítil méněcenný a dělalo mu to starosti.

Vaculíkové i její rodině chtěl nejspíš dokázat, že i on to se svou hereckou kariérou dotáhne daleko. Jinak byl ale jejich vztah na první pohled bez mráčku. Užívali si, dokonce byli na společné dovolené v Thajsku, a i přes věkový rozdíl si rozuměli.

Sláva všechno zničila?

Pak se ale jejich role otočily. Šárka v Ulici skončila a o další práci měla celkem nouzi. A přesně v té době se zrovna Markovi ozvali ohledně show Tvoje tvář má známý hlas, kde zazářil, a role do Slunečné. A téměř přes noc se tak z něj stala hvězda.

Ze svého nového života byl naprosto nadšený a možná tak trochu zapomněl na ten starý. Na přítelkyni měl údajně čím dál tím méně času a nakonec se zřejmě odcizili úplně. Lambora se už do minulosti vracet nechce a o Vaculíkové dodnes nemluví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...