Dala mu manželka nůž na krk?

O rodině snil Daniel Hůlka (51) hodně dlouho, a chvíli se už dokonce zdálo, že by se myšlenky na dítě vzdal. Sliboval, že pro budoucí ženu a potomka udělal cokoli na světě. Teď má do jisté míry všechno po čem kdy toužil, jenže sliby, které kdysi dal, dosud nesplnil.

Lidé z okolí tvrdí, že má mladá manželka Hůlky, Bára Klement Hůlková (27) už všeho po krk a ráda by bydlela jako normální lidé. Zpěvák se ale do rekonstrukce vily stále nemá. Tvrdí, že už si zvykli Ještě dva roky před tím, než se muzikálový zpěvák seznámil s mladou cestovatelkou žil v maringotce sám.

Také vás může zajímat ...

Jeho vila v Jevanech u Prahy totiž byla kvůli svému žalostnému stavu neobyvatelná a Hůlkovi se nejspíš při představě, že by tam byl stejně sám, nechtěla rekonstruovat. Pořídil si proto mobilheim a přebýval na zahradě.

Asi jen málokterá žena by byla ochotná vyměnit krásný dům za takové provizorium, Bára ale podle všeho přesně taková byla. Možná za to mohla do jisté míry zamilovanost, možná také neustálé sliby manžela, že dá vilu rychle dohromady.

Jenže se stále nic neděje. „Už jsme si tak zvykli, ale jak to bude možné, začnu rekonstruovat,“ slibuje stále Hůlka. Bára ale asi jen tišše trpí.0 Žijí stále v provizoriu Manželé budou mít druhé výročí a dcerce Rozárce (1,5) už budou brzy dva rok, přesto zatím nebyl její slavný otec schopný začít na domě pracovat.

„Dům v Jevanech stále vysychá, takže není možné s ním něco dělat. Žijeme střídavě v mobilhaimu a v pražském bytě,“ vysvětluje Hůlka. Lidé z blízkosti páru uvádějí, že Bára už měla dát zpěvákovi nůž na krk, aby s tím začal něco dělat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...