Dala přednost práci

Už rok je herečka Tereza Ramba (35) maminkou syna Mikuláše (1). Jenže ani pár týdnů po porodu nedokázala odolat a jela pracovat.

Jak sama říká, herectví je její život a tímhle svá svoje jen potvrzuje. Některé maminky se tak nad jejím rozhodnutím pozastavují. Podle nich jsou právě první měsíce s miminkem velmi důležité.

Také vás může zajímat ...
S manželem a synem působí jako spokojená rodinka.

V té době ale Tereza trávila dlouhé hodiny na place a o chlapečka, kterému říká Slunce, se staraly babičky. „Mám pocit, že to natáčení mi určitým způsobem zachránilo život, protože jsem byla v takovém kolotoči. Byla jsem připravená na to, že už nikdy nebudu točit.

Karel mě ale přesvědčil a ten scénář byl strašně dobrý,“ rozplývá se Tereza, která se tak nakonec rozhodla nevzdat se kariéry, a i v rámci současných opatření stále naplno pracuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama