Dali to konečně dohromady?

Tajný románek, nebo jen nevinné přátelství? Eva Perkausová (26) je stále spojována s podnikatelem Ivanem Heckem, ale kam ji její srdce táhne aktuálně? Jak jsme již informovali, o prázdninách zase hlásí zprávy po boku svého staronového kolegy Romana Šebrleho (45).

A to jim prý náramně vyhovuje. Prý se na sebe zase těšili jako malé děti, neboť poslední měsíce se v televizi téměř nevídali. A to, že má Šebrle pro Perkausovou slabost, je obecně známo. Nyní to ovšem vypadá na něco vážnějšího.

Také vás může zajímat ...

Nedají prý bez sebe ani ránu a podle kolegů spolu chodí na oběd i na večeře. Sice ne každý den, ale minimálně jednou týdně ano. Co na to říká Šebrleho manželka?

Ta mu totiž kdysi po jeho úletu na pracovním večírku dala ultimátum – buď se polepší, nebo se rozejdou. A tak sekal latinu a raději už vůbec nepil. Je ale možné, že už mu otrnulo a vedle Perkausové je naprosto bezbranný.

Oba sice popírají, že by měli jiný vztah než kolegiální, ale na druhou stranu pokaždé když přijde řeč na Šebrleho, tak se prý Eva potutelně usmívá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...