Dalibor Gondík: Bez peněz kvůli nemoci

Trpí nevyléčitelnou nemocí. I proto se DALIBOR GONDÍK (48) kdysi rozhodl, že změní od základu svůj životní styl. Ačkoli v soukromí se mu jakž takž daří, kvůli své nemoci údajně o práci téměř nezavadí. Navíc je mu teď prý čím dál hůř.

Poslední týdny je v jednom kole. Jak je českým divákům dobře známo, aktuálně tančí v nové řadě televizní soutěže StarDance. A jak sám přiznává, je to pro něj pořádný „záhul“. Ke všemu pro nemocného člověka.

Také vás může zajímat ...

Sám nevěděl, zda nemá náhodou svou účast v soutěži odmítnout. Vždyť tím neskutečně riskuje! Jenže pak mluvil se svou sestrou ADÉLOU GONDÍKOVOU (45) a ta mu účast v soutěži posvětila. Bylo rozhodnuto. Teď je ovšem otázka, zdali to bylo správné rozhodnutí. Jak je totiž známo, Gondík už dvacet let bojuje s epilepsií a u té člověk nikdy neví, kdy zaútočí.

Ničí si tělo!

Sice už pár let nebere žádné léky, protože mu doktoři řekli, že se jeho zdravotní stav výrazně zlepšil, ale pravda je, že epilepsie je nevyléčitelná a tím pádem i zákeřná.

Kvůli svému onemocnění se také Gondík kdysi rozhodl přejít na velmi zdravou stravu. A tak hodně jí zeleninu a ovoce a samé zdravé věci. Ke všemu denně běhá patnáct kilometrů! Prý mu tenhle životní režim hodně pomohl.

Někteří jeho přátelé si ale zase myslí, že není zdravé jíst pouze zeleninu a připravit se tak o další významné a tělu prospěšné látky. To se zřejmě ukázalo i teď na tanečních trénincích. Jakmile prý potřebuje sílu, žádnou nemá. Jeho obrovskou výhodou je vytrvalost, ale kde vzít sílu? Ze zeleniny? Těžko. Proto prý bývá často velmi unavený.

Pro něj je ale toto stravování jediné správné.

O práci nezavadí?

Problémem je ovšem to, že kvůli svému onemocnění prý Gondík nedostává téměř žádné herecké role. Občas moderuje, ale ve filmu si nezahrál už čtyři roky, v seriálu tři. Režiséři se prý bojí, aby nápor natáčení zvládal tak, jak se od herců pochopitelně čeká. Ne však od něj, a tak prý raději všichni dávají od Dalibora ruce pryč.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...