Dalibor Gondík: Je jeho účast ve Tváři v ohrožení?

Poslední záchvat měl před sedmi lety

Není žádným tajemstvím, že DALIBOR GONDÍK (47) trpí epilepsií. Aby její příznaky zmírnil, dal se na běhání, a to natolik, že svým vyhublým tělem děsí své okolí. Právě ale díky sportu může s klidem říct, že je jeho nemoc zapomenu ta. Poslední záchvat měl před sedmi lety.

Jenže ačkoli mu udržování se v kondici svědčí, přílišné přepínání sil může být v jeho případě nebezpečné a záchvaty se mohou opět dostavit.

A právě nyní, kdy je Dalibor součástí show Tvoje tvář má známý hlas a často se ocitá na pokraji svých sil, je v největším ohrožení.


Nesmí se bát

Také vás může zajímat ...

„Nečekal jsem, jak náročné to je,“ připouští Gondík, že mu přípravy na show dávají pěkně zabrat. Nemůže se tak brzy stát, že v pořadu chtě nechtě skončí? „Kdybych měl pořád strach, byl by to konec. Došlo mi, že ho mít nesmím,“ líčí Dáda s tím, že mu sami odborníci oznámili, že u takových nemocí je nejhorší strach.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...