Dalibor Gondík: Je jeho účast ve Tváři v ohrožení?

Poslední záchvat měl před sedmi lety

Není žádným tajemstvím, že DALIBOR GONDÍK (47) trpí epilepsií. Aby její příznaky zmírnil, dal se na běhání, a to natolik, že svým vyhublým tělem děsí své okolí. Právě ale díky sportu může s klidem říct, že je jeho nemoc zapomenu ta. Poslední záchvat měl před sedmi lety.

Jenže ačkoli mu udržování se v kondici svědčí, přílišné přepínání sil může být v jeho případě nebezpečné a záchvaty se mohou opět dostavit.

Také vás může zajímat ...

A právě nyní, kdy je Dalibor součástí show Tvoje tvář má známý hlas a často se ocitá na pokraji svých sil, je v největším ohrožení.


Nesmí se bát

„Nečekal jsem, jak náročné to je,“ připouští Gondík, že mu přípravy na show dávají pěkně zabrat. Nemůže se tak brzy stát, že v pořadu chtě nechtě skončí? „Kdybych měl pořád strach, byl by to konec. Došlo mi, že ho mít nesmím,“ líčí Dáda s tím, že mu sami odborníci oznámili, že u takových nemocí je nejhorší strach.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...