Dalibor Gondík: Podezírala ho z nevěry

Kdy Aleše zlanaří na běh 25 kilometrů?

Dalibor Gondík (47) bojuje s těžkou epilepsií už téměř dvacet let. Jednou při záchvatu dokonce upadl do silnice a skončil v nemocnici. To ho prý také donutilo přehodnotit svůj životní styl a s radikální proměnou přišly také pochybnosti.

Manželka Markéta se dokonce zajímala, jestli někoho nemá. Dlouho se se změnou nemohlo smířit ani hercovo okolí. Dodnes lidé komentují jeho vyhublý vzhled. „Vypadám strašně, ale s tou nemocí to vůbec, ale vůbec nesouvisí,“ vysvětluje Gondík.

Také vás může zajímat ...

Přiznává i problémy ve vztahu. „Je v tom dost té práce, nebylo to vždycky ideální,“ říká. Podezření, že se Dalibor s krizí středního věku mění kvůli jiné ženě, jistě domácí pohodě neprospělo. Dodržuje přísné stravovací návyky a každý den uběhne patnáct kilometrů.

Kvůli pracovním povinnostem také často není doma. Ustojí manželka fakt, že si Gondík žije v podstatě svůj život bez ní?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...