Dalibor Gondík: Zničí ho StarDance?

Po účasti v show Tvoje tvář má známý hlas se herec DALIBOR GONDÍK (48) rozhodl, že přijme nabídku k další příležitosti ukázat, co v něm dřímá. Od podzimu bude účinkovat v taneční soutěži StarDance. Opět ovšem nemyslí na své zdraví.

Už v době, kdy natáčel Tvář, panovaly obavy, jestli si toho na sebe nevzal moc. Gondík v posledních letech bojuje s epilepsií a může dostat záchvat.

Také vás může zajímat ...

Líbí se mu

Proti nemoci herec bojuje zdravým životním stylem a hlavně běháním. Přesto dostal zákaz řízení a svým vzhledem občas děsí okolí. Než účast ve StarDance potvrdil, radil se se svou sestrou ADÉLOU GONDÍKOVOU (44) a chtěl, aby ho podpořila. „Řekla mi, že doufá, že jsem neřekl ne,“ směje se Dalibor, který dosud netuší, do čeho jde.

Zatím se mu líbí jeho taneční partnerka ALICE STODŮLKOVÁ (31) a tím pádem je spokojený. Nezničí ho ale náročný dril, při němž trpí i zdraví účinkující?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...