Dalibor Janda: Masakroval zvěř? Kdeže!

O Dalibora Jandu (65) je v poslední době zájem. Své zřejmě dělá všeobecná nostalgie, ale i zpěvákovy časté příspěvky na sociálních sítích. Teď to ale značně přehnal, když zveřejnil svou fotku s hromadou mrtvých bažantů a jiné lesní zvěře a připsal k ní: Právě jsem se vrátil z honu.

Co střela, to zásah. Zřejmě to bude jeho nejvíc komentovaný příspěvek, ale ohlasy si za rámeček určitě nedá. Z více než devíti set reakcí je jen zlomek kladných, všechny ostatní Jandu kritizují a často mu i vulgárně nadávají.

Také vás může zajímat ...

Fanoušci ho strhali

Někteří fanoušci ho ujišťují, že si už v životě nepustí žádnou jeho písničku, jiní se omezili na stručné: „Vrahu!“ Ukázalo se, že šlo o vtip, který ale ani trochu nevyšel. Zpěvák nikdy na honu nebyl, jen se ocitl v restauraci, kde byla zvířata připravena do tomboly.

To už bude ale těžko vysvětlovat těm, kteří nad ním definitivně zlomili hůl! Proč se pustil zrovna do takového vtipu, ví asi jen on sám. Každopádně také teď ví, že je třeba si dát pozor, co pouští do světa.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama