Dalibor Janda: Nečekané životní rozhodnutí!

Jako blesk z čistého nebe zapůsobila na přátele i obdivovatele DALIBORA JANDY (65) zpráva, že odchází do důchodu. A to ještě před pár měsíci tvrdil, že na odpočinek se necítí. Co se stalo, že tak rychle změnil názor?

Fanynky jsou to, co mu bude nejvíc scházet. Vždyť mu jich u dveří domu kdysi stály celé zástupy! Kolikrát se prý jeho manželce JIŘINĚ (60) dívek zželelo, až je nakonec pustila dál. S tím už je ale konec. Bude se prý cítit mnohem klidnější, když přestane zpívat.

Také vás může zajímat ...

Musí zabezpečit rodinu

Pobírat starobní důchod je pro něj prý jistota, že dokáže zabezpečit svou rodinu v případě, že by se mu cokoliv stalo. A aby prý po něm žena mohla bez problémů dědit. Fanouškům se ovšem tyto důvody zdají přitažené za vlasy. Copak si zpíváním nevydělá víc peněz, než kolik pobírá v důchodu? Nebo má tak vysoký důchod, že si může dovolit nepracovat?

Nevěřili mu

Mezi jeho přáteli se ovšem šušká, že jde do důchodu hlavně proto, že v posledních dvou letech už nedodstává tolik nabídek na koncertování jako dříve. Dokonce prý musel kolikrát sáhnout do úspor, aby měl na zaplacení složenek. Čím dál víc ho sužovaly obavy, že jestli to tak půjde dál, bude se muset jeho rodina hodně uskromnit, aby vůbec vyžila.

A také ho prý děsila představa, že se brzy dostane do fáze, kdy už ho nikde chtít nebudou.

Fanoušci na něj zapomenou a on přijde na mizinu.

Zpívat bude jenom pro radost

Jak ale sám říká, nečinně sedět doma nebude. Bude prý zpívat dál! Novou chuť mu totiž do žil vlila fanynka, která zvedla telefon ve chvíli, kdy volal Janda a chtěl si odchod do důchodu vyřídit. Úřednice mu dvakrát položila telefon, než jí došlo, že si z ní nedělá legraci a že skutečně mluví se známým zpěvákem. Tak moc nemohla uvěřit tomu, že jde její idol do důchodu!

Dokonce ho prý přesvědčovala, aby si svůj krok rozmyslel.

Janda si sice nic nerozmyslel, ale aspoň ji uklidnil, že zpívat bude dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...