Dalibor Janda: Proč se tolik hádá s manželkou?

Zažívá pořádnou krizi! Dalibor Janda (65) s manželkou Jiřinou (60) neprožívají zrovna nejšťatnější období. Pořádně to mezi nimi vře. Kvůli čemu? Údajně je žárlivá. Prý nemůže vystát jeho fanynky. A že jich má.

Stydí se za ženu?

Také vás může zajímat ...

Kdysi se prý snažila být s jeho fanynkami kamarádka. Každá dívka či žena, která na koncertě za zpěvákem přišla, se prý musela podrobit výslechu. Dokonce je měla zvát i k nim domů na kávu.

Tím si vždycky pojistila, aby si se žádnou z jeho ctitelek nezačal. Zkrátka by to před ní prý neutajil. Dnes už je to ale jinak. S jinými ženami se bavit nesmí. Jeho dlouholetí kamarádi, kteří za ním na koncert jezdívají, se údajně nechali slyšet, že z něj Jiřina nespustí oči.

Fanynky mu nedají pokoj, a tak si ho žena dobře hlídá

Hlídá ho na každém kroku a jakmile se k němu nějaká žena byť jen přiblíží, už je u něj. Janda je údajně velký kliďas a málo co ho naštve, ale pravdou je, že už mu s manžekou poněkud dochází trpělivost. Pomalu, ale jistě se za ni začíná stydět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama