Dalibor Janda: Promluvil o tragédii

Hurikán“ DALIBOR JANDA (65) vypadá jako drsný chlapák, přesto je jedna událost, která mu stále vhání slzy do očí. Před patnácti lety v lednu se právě vracel z koncertu, když zastavil na benzince, aby nakoupil dřevo do krbu. V tu chvíli mu zavolala manželka tu nejhorší možnou zprávu. Jeho syn DALIBOR († 21) spáchal sebevraždu skokem z Nuselského mostu.

„Přežili jsme to,“ říká dnes se smutkem v hlase zpěvák, ale je jasné, že pro rodinu je úmrtí dosud velká neuzavřená rána. V tu chvíli měli podporu celé rodiny a kamarádů, ale ty nejhorší chvíle si museli prožít jako rodina sami.

Také vás může zajímat ...

A nebylo to vůbec jednoduché!

Věřil v ufony

Vyšlo najevo, že mladého Dalibora fascinovalo UFO a snil o tom, že z tohoto světa uletí s mimozemšťany. Smrti se nebál. Naopak před skokem ještě hasičům ukázal posměšné gesto a poté skočil do prázdna… „Neměl k tomu důvod, o tom jsem přesvědčená,“ říká jeho sestra JIŘINA (29), která se také snaží prorazit jako zpěvačka a jde v otcových šlépějích.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...