Dalibor Janda: První sex mu překazila alergie

Zpěvák a skladatel Dalibor Janda (65) neměl nikdy o fanynky nouzi. Dokonce s jednou z nich zažil i své první milostné zkušenosti, a to v době, kdy ještě nebyl mediálně známý. Jenže, jak už to tak bývá, člověk plánuje a nakonec je vše jinak.

Také vás může zajímat ...

Dalibor si představoval, jak se se svou dívkou pomiluje na dece v přírodě. Jako nezkušený mladík se snažil navodit správnou atmosféru příběhy ze světa přírody. Dívka mu naslouchala, ovšem později jeho vyprávění přerušila polibkem.

Když už bylo jasné, že dojde ke styku, dostal Janda alergický záchvat a celá erotická akce tak skončila. „Od té doby už jsem jí nikdy nespatřil,“ smutně podotkl. Co na to asi říká manželka Jiřina (60)?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama