Dalibor Janda: Tají fanouškům vážnou nemoc?

Zpěvák Dalibor Janda (65) už je rok oficiálním důchodcem. Nad možností zažádat o starobní důchod sice zpočátku mával rukou, pak ale z ničeho nic přišla změna. „Jde o to, že kdyby se cokoliv se mnou stalo, tak ať to mám vyřízené,“ hledí skepticky do budoucna.

Také vás může zajímat ...

Chce totiž, aby v případě, že se mu něco stane, mohla jeho žena Jiřina Jandová (50) něco zdědit. Že by snad před všemi tajil nějakou nemoc, nebo je to opravdu prevence a jistota, kterou chce do budoucna v tomto ohledu mít? V každém případě Dalibor vypadá stále dobře.

Když volal na úřad, aby vše zařídil, nevěřili prý tomu, že právě on jde do důchodu. Tak snad bude fanynkám připadat atraktivní i jako důchodce a budou chodit na koncerty. Pokud ne, asi by byl za peníze od státu ještě rád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...