Dalibor se zlobí: Blbý Loskuták mi zničil život!

Velkou křivdu nemůže stále skousnout přední český komik a moderátor Dalibor Gondík (48). Ten je sice momentálně na výsluní díky populární taneční soutěži StarDance i imitační megashow Tvoje tvář, jejíž čtvrtou řadu absolvoval loni na podzim.

Přesto pořád lituje, že mu zábavný hobby magazín Rady ptáka Loskutáka, který uváděl se svou sestrou, herečkou Adélou Gondíkovou (45), zničil další pracovní nabídky. „U nás se hodně dá na nálepku. Jakmile člověk nějakou získá, už se s ním táhne do konce života a nic s tím neudělá.

Také vás může zajímat ...

A já mám nálepku přiblblého znalce kytek,“ rozčiluje se Dalibor, že nemá možnost prorazit více do filmů a divadel. Příležitost, která se mu tak před lety naskytla, bere teď spíš jako zaprodání, kterého se už nezbaví. Ambicí má habaděj jako muzikant i bavič.

Začne se mu víc dařit na divadelních prknech, nebo by prostě měl být jen víc vděčný, za to, o čem se jiným hercům ani nesní?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...