Další děti už nechce! Dochází mu dech?

Za společné dítě jsou sice manželé Monika (34) a Pavel (69) Trávníčkovi moc rádi, ovšem o dalších přírůstcích do rodiny už nechtějí ani slyšet. Tedy především otec. Proč?

Možná proto, že syn Max (3) je pořádné kvítko. Pavel, který je v televizi k vidění v seriálu Vyprávěj, vzal svou rodinu na vystoupení v rámci soustředění Muže roku, ovšem brzy zjistil, že udržet synka na uzdě bude nadlidský úkol.

Také vás může zajímat ...

Jakmile ho prý Maxík viděl s mikrofonem, už nechtěl sedět mámě na klíně a běžel za tátou na pódium. „Je to živý dítko, který se má k světu a vydá za tři, takže nám stačí.

Je velmi aktivní, takže si myslím, že při jednom dítěti zůstaneme,“ vysvětlila Monika. Naštěstí manželům s Maxíkem pomáhají nejen babička s dědou, ale i chůva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...