Další dítě už neplánují

Plné ruce práce mají Pavel Trávníček (69) a jeho manželka Monika Trávníčková (34) s neposedným synkem Maxíkem (3).

Ten jim pomalu začíná přerůstat přes hlavu a někdy je opravu složité ho zabavit. A už jen kvůli tomu tak s herec se svou mladší ženou další dítě neplánuje. „Už se mě na to ptalo spoustu lidí, ale je to živý dítko, který se má čile k světu a vydá za tři, takže nám rozhodně stačí,“ prozradil Trávníček.

Také vás může zajímat ...
Malý synek jim začíná přerůstat přes hlavu.

Ještě štěstí, že na to vše nejsou sami. Syn má nejen skvělé prarodiče, ale také chůvu. Tou je navíc žena, se kterou se herec zná dlouhá léta a to je pro syna jistě lepší variantou než někdo úplně cizí.

Pavel s Monikou tak mohou odejít do práce a být v klidu, protože je o jejich milovaného syna evidentně skvěle postaráno. A kdo ví, třeba až jim dítě trochu odroste a třeba začne chodit do školy, ještě možné rozšíření rodiny přehodnotí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...