Další fáze léčby rakoviny ji vysiluje…

Mladá herečka a zpěvačka slavila svátky s přáteli ve Vídni, aby alespoň na chvíli nemusela myslet na svou vážnou zákeřnou nemoc. Aničce Slováčkové (24) byla na začátku října diagnostikována rakovina prsu, a ihned jí byla započatá léčba.

Anička nemoci vzdoruje dál pilnou prací. Stále se snaží koncertovat a natáčí dál seriál Ordinace, i když už jí léčba velmi zmáhá. Po návratu z Vídně ji čekala poslední silná chemoterapie v rámci první fáze léčby.

Také vás může zajímat ...

Od ledna nastoupila další několikaměsíční fázi chemoterapii, která bude zakončena operací. Felix Slováček (76) a Dagmar Patrasová (63) se snaží být své dceři oporou, a i Anička sama přiznala, že pod vlivem zákeřné nemoci se alespoň rodinné vztahy u nich doma zásadně zlepšily.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...