Další problémy ve vztahu?

Už delší dobu si vrabci na střeše povídají, že vztah Jany Strykové (41) a jejího partnera Matěje Matušky (40) není zrovna ideální. A něco na tom nejspíš opravdu bude.

Herečka totiž přiznala, že stále raději prchá na natáčení Slunečné, kde se dokáže pořádně odreagovat, navíc se vždycky těší i na své kolegy. Jak je to tak najednou možné?

Také vás může zajímat ...

Ještě nedávno říkala, jak je na venkově spokojená a do města se vrací velmi nerada. Jana je v Krkonoších, kde společně i s jejich synem Jáchymem (6) žijí, odříznutá od okolního světa.

Nic není, jak by si přála

Sama říká, že ne vždycky je to tam zrovna zalité sluncem. Že by za vším snad stály vleklé hádky? Stryková už několikrát přiznala, že mívají doma velmi často pořádnou Itálii. Jak sama prozradila, partner dokonce ani neměl moc velký zájem připravit jí nezapomenutelné narozeniny, které měla v dubnu.

Matuška jí měl jen cosi zazpívat a od syna dostala obrázek, který už jí jednou dal. Není se tak čemu divit, že tam toho začíná mít plné zuby. Pokud mají s Matuškou partnerské problémy a dochází u nich často k hádkám, Stryková před nimi nemá kam utéct, jedinou možností je již zmíněné natáčení.

Do práce si jezdí odpočinout od domácích povinností

Jak dlouho ale chtějí takhle žít? Možná by si měli společně sednout a udělat nějaký kompromis, jinak jejich vztahu už velice brzy zazvoní umíráček.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...