Další rozvod v královské rodině?

Mají problémy v manželství?

Vztahy manželů ochladly kvůli tomu, že Kate údajně potratila dvojčata.

O problémech a ochladnutí v manželství britského prince WILLIAMA (34) a vévodkyně KATE (34) si štěbetají už i vrabci na střeše. Oficiálně se o nich samozřejmě nemluví, ale chování páru tomu v poslední době čím dál víc nasvědčuje. Kate se odstěhovala zpátky k rodičům, William sundal snubní prsten a v kuloárech se mluví o tom, že rozvod je na spadnutí. Důvod?

Vévodkyně prý nedávno potratila dvojčata.

Budou žít odděleně?

Tato nešťastná příhoda ji velmi zlomila a vztahy mezi manžely prý ochladly. Kate prý navíc žárlí na vzrůstající oblibu MEGHAN MARKLE (35), nové přítelkyně švagra HARRYHO (32). Ta si už prý získala velké sympatie také u královny Alžběty II. (90). Pokud by se manželství Williama a Kate skutečně rozpadlo, je otázkou, zda by zůstávali formálně stále sezdaní, ale žili odděleně, jako tomu bylo u jeho rodičů princezny DIANY (†36) a prince CHARLESE (69).

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...