Dan Landa zrušil auto za 7 milionů!

Aniž by ztratil dobrou náladu, zrušil herec a hudebník Dan Landa (48) další automobil. Z nějakého důvodu se považuje za skvělého řidiče, a tak si pořídil speciální závodní škodovku, která ho i s úpravami přišla na sedm milionů.

Ve Valašké Rally se při závodech držel na krásném šestnáctém místě, když tu vyletěl v zatáčce u Hukvald z dráhy a napálil do stromů u trati. Celý předek drahého vozu je zrušen a oprava bude pěkně drahá, nebude-li rovnou levnější prodat závodní vůz na náhradní díly a pořídit si nový. „Valašská Rally se nám vůbec nepovedla.

Také vás může zajímat ...

Souhra náhod a moje bludy v rozpise mě donutily zase líbat čumákem stromky,“ vtipkoval posléze. Je to už jeho několikátá nehoda, naštěstí ale vyvázl i s navigátorem bez zranění.

Mezi závodníky má Dan přezdívku Mister Crash, protože málokterý závod dokončí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...