Dan Nekonečný má ženy jako životabudič

Jak to dělá?

Dan Nekonečný vidí v ženách nekonečnou inspiraci.

Extravagantní zpěvák DANIEL NEKONEČNÝ (49) se za posledních 20 let snad vůbec nezměnil. Pořád to samé oblečení, stejné barvy, havajský věnec na krku, téměř totožná vystoupení a hlavně ten extrémní optimismus, který spoustě lidí vrtá hlavou.

Není tedy divu, že se někteří přiklánějí k verzi, že zpěvák, jenž si svůj život nedokáže představit bez existence žluté barvy, je neustále pod vlivem drog. „Musí to být blázen nebo bere drogy,“ opakuje Daniel s úsměvem, co často slýchá o své osobě, a uvádí vše na pravou míru tím, že je lidstvo předurčeno k tomu, aby si život užívalo s chutí, ne abychom všichni pořád jen řešili práci a složenky.

A tím se jednoduše řídí. „Měli bychom si užívat tu lásku,“ pokračuje rozzářený showman. A právě ženy a láska k nim stojí za jeho neustálým úsměvem a extrémně pozitivním přístupem k životu. „Drogy dostávám z očí všech žen,“ prozrazuje král rozkoší, o kterém je známo, že je velkým milovníkem něžného pohlaví a na každé si zkrátka najde to své.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...