Dana Batulková: Bojí se o život své dcery!

Mariana žije v Londýně

Obrovským strachem trpí DANA BATULKOVÁ (59). Trápí ji, že její dcera MARIANA (23) žije v Londýně, kde jí každý den hrozí teroristický útok.

Útok jí hrozí všude

„To víte, že jsem se bála,“ prozradila Batulková. „Naštěstí Marianka byla mimo centrum tohoto útoku a hned mi dala vědět, že je v bezpečí,“ nechala se slyšet. Než se ale dcera ozvala, uplynulo několik minut, při nichž Batulková a DAVID PRACHAŘ (58), otec Mariany, prožívali děsivé chvíle. „Je to velká tragédie!

Člověk aby pomalu nikam necestoval, ale žijeme v době, kdy je podobná událost možná kdekoliv, i v Praze,“ říká herečka. A tak rozhodně po své dceři nechce, aby se vrátila do Prahy. I když Mariana nebyla v blízkosti útoků, je teroristickým činem rovněž hluboce otřesená. Ví, že se o ni bojí nejenom rodiče, ale i kamarádi.

Také vás může zajímat ...

Navíc si její rodiče zřejmě neoddychnou do té doby, dokud se nevrátí zpátky do České republiky.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...