Dana Batulková: Dcera chce být jako dvojče své matky!

Herečka Dana Batulková (60) se dočkala dalšího uznání od své dcery, herečky a zpěvačky Mariany Prachařové (24). Nejen, že dcera kvůli své slavné rodině pracuje na plný plyn, aby nedělala ostudu svému jménu, navíc se teď chce podobat fyzicky své matce! Mariana se zbavila dlouhé blonďaté hřívy a nechala se ostříhat na mikádo stejně jako její maminka.

Teď už pomalu vypadají jako sestry.„Kdybych ještě měla ofinu, tak jsme k nerozeznání,“ pyšnila se svojí podobou na sociálních sítích Prachařová. K velké změně mohl přispět také její nedávný rozchod s partnerem.

Také vás může zajímat ...

Má tak navíc dostatek volného času, a to se Batulkové rozhodně bude hodit. Po stěhování herečky Veroniky Žilkové (56) do Izraela tu zůstane jako jediná babička pro děti syna Jakuba Prachaře (34) a jeho ženy Agáty Prachařové (33).

Mariana jí s nimi občas pomáhá, tak se jí bude každá volná ruka hodit a navíc budou pro děti asi k nerozeznání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...