Dana Batulková: Konec války? To není tak jisté

Válka mezi rodinami Dany Batulkové a Veroniky Žilkové (57) zajímá celý národ. Nyní však jako by se objevilo světlo na konci tunelu. Po dlouhé době poprvé přišly společně na večírek Dana Batulková, její snacha, potížistka Agáta Prachařová (33) a dokonce i dcera Batulkové Mariana (24).

Všechny tři rozdávaly úsměvy na všechny strany, jako by chtěly zúčastněné přesvědčit, že všechny křivdy už jsou zapomenuty, válečná sekera zakopána a v celé velké rodině vládne klid a mír. Ale je tomu tak doopravdy? Nutno připustit, že když se Agátě Prachařové narodila Mia (1), na chvilku to vyčistilo vzduch.

Také vás může zajímat ...

Dana Batulková se nad miminkem rozplývala a zdánlivě zapomněla na to, že neposedná Agáta měla v době otěhotnění milence a že existovalo strašlivé podezření, že dítě nemusí být jejího syna Jakuba Prachaře (35), ale jakéhosi fotografa.

Tehdy blondýnka Batulková zuřila a pevně stála za svým synem, stejně jako její dcera Mariana. Že by byly ledy konečně prolomeny? Malá Mia prý jako by Jakubovi z oka vypadla. Ale i tak leží Agátina nevěra mnohým stále v žaludku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama